اساسانرژی درمانی عشق است

مگنت تراپی چه فوایدی دارد؟ استاد مشکلات را میبیند و میگوید هر فرد چه طلسمی دارد و چگونه باید رفع و رجوعش کرد. حالا سوال این مطرح است که آیا واقعاً مغناطیس درمانی تاثیر دارد؟ آنها آهنرباهایی با میدان مغناطیسی ۷۰ میلی تسلا را نزدیک رگهای خونی موش ها قرار دادند و دریافتند که این نیرو تاثیر قابل توجهی دارد. آنها در ابتد ا با آزمایش بر روی موش ها درباره تاثیرات مغناطیس درمانی بر میکروسیرکولاسیون که عبارتی برای جریان خون در رگ های خونی ریز است تحقیق کردند. در این تحقیق، محققان پنجه های عقبی موشها را به منظور شبیه سازی آسیب بافت با عوامل التهاب زا، ملتهب کردند. مگنت تراپی در فیزیوتراپی (مغناطیس درمانی) به معنی اعمال نیروی مغناطیس بر روی بدن به منظور بهره گیری از خواص درمانی آن میباشد. کمک می کند به: محافظت ، جریان انرژی ، شجاعت ، اعتماد به نفس ، تصمیم گیری ، وضوح ، پایه گذاری. دانشمندان دریافته اند که سنگ علاوه بر انرژی از خود شعود و آگاهی ساطع می کند و از برخورد این شعور با چاکرا، چاکرا فعال شده و جوارح اطراف خود را درمان می کند!

سنگ های انگشترزمرد، سنگ های انگشتر یاقوت، سنگ های انگشترعقیق … مغناطیس درمانی معمولی دارای آهنرباهایی است که درون دستبند ها، گردنبند ها، انگشترها، کفی های کفش و حتی قسمت های لباس قرار می گیرند. در نتبجه، بدن خود دارای میدان الکتریکی است. این طور به نظر می رسد که میدان مغناطیسی می تواند موجب آرام سازی رگ های موجود در بافت هایی شود که منبع خونی محدودی دارند و در نهایت جریان خون را بیشتر می کند. مثلا می گویند لعل قرمز چاکرای 1 را فعال می کند و عقیق چاکرای 2 را! عنصر چاکرای دوم آب است. به ازای هر هفت بدن هفت چاکرا وجود داردکه هر چاکرا با چاکرای معادل آن از راه خاصی مرتبط است . حتی در پاره ای موارد مشاهده شده در این فرآیند سوء استفاده های اخلاقی انجام شده که در نتیجه فرد مراجعه کننده به ویژه خانم ها آسیب ها جبران ناپذیر جسمی و روانی دیده اند.به طور کلی آیا مجوزهای شرعی برای انرژی درمانی و مراجعه افراد برای انجام آن وجود دارد؟ یعنی با استفاده از این چشم من میتوانم هاله افراد موجودات فرا مادی و یا دردها و هر چیز غیر مادی و انرژیکی را با استفاده از این چشم مشاهده کنم.

از روش مگنت درمانی می توان برای افزایش سرعت بهبود استخوان ، کاهش علائم پوکی استخوان و نیز کمک به کنترل درد و بازگشت تدریجی بیمار به فعالیت های عادی استفاده نمود. مگنت تراپی با استفاده از امواج مغناطیسی و تاثیر بر بافت های آسیب دیده مانند استخوان، عضلات، تاندون ها و اعصاب به فرایند بهبودی و کاهش دوره بهبودی کمک زیادی می کند. آنها کشف کرده بودند که سنگهای مغناطیسی مانند مگنتیت (آهنربا) یک میدان مغناطیسی ثابت از خود ساطع میکنند که میتواند به بدن انسان برای توازن و خود درمانی کمک کند. معمولاً، یک پزشک سپس درمان های بیشتری را برای بهبودی کامل توصیه می کند. همچنین به نظر می رسد که مغناطیس درمانی گردش خون را بهبود می بخشد و روند بهبودی و ریکاوری را تسریع میکند. از طرف دیگر افرادی هستند که نسبت به این روش بدبین هستند و به عقیده خودشان این چرندیات را باور ندارند و ادعا میکند که تمام این فواید بر اساس تاثیرات پلاسیبو ایجاد میشود و چیزی بیش از آن نیست.

کریستال ها بر میدان های انرژی الکترومغناطیسی یا انرژی های دیگر که بدن فیزیکی را احاطه کرده و به آن نفوذ می کنند، تأثیر می گذارد. ماشین ده ها – تحریک نیروی الکتریکی با دوز کم. در این روش از نیروی آهنرباهای استاتیک برای دستیابی به چندین فواید سلامتی استفاده می شود. ضمناً شما میتوانید برای نمایش میزان تشعشعات ماوراءبنفش و مادون قرمز یک کارت نوری خریداری کنید که قیمت آن حدود ۲ دلار است، نیازی به خرید یک نورسنج گرانقیمت پانصد دلاری نیست و حتی میتوانید از حواس معمولی خود استفاده کنید و هنگامیکه احساس داغی در گونههایتان نمودید خورشیدنگری را متوقف کنید. تحقیقات آنها، که در شماره نوامبر ۲۰۰۷ مجله آمریکایی فیزیولوژی منتشر شد، نتایج مطلوبی به همراه داشت. پس از سال ها نتایج غیر قطعی دو محقق از دانشگاه ویرجینیا تصمیم گرفتند علمی که در پشت مغناطیس درمانی است را کمی دقیق تر بررسی کنند. از زمان هاي دور، مردم از آب زمين گرمايي که آزادانه در سطح زمين به صورت چشمه هاي گرم جاري بودند، استفاده کرده اند رومي ها براي مثال از اين آب براي درمان امراض پوستي و چشمي بهره مي گرفتند در پمپئي براي گرم کردن خانه ها از آن استفاده مي شد بومي هاي آمريکا نيز از آب زمين گرمايي براي پختن و مصارف دارويي بهره مي گرفتند امروزه، با حفر چاه به درون مخازن زمين گرمايي، و مهار آب داغ و بخار، از آن براي توليد نيروي الکتريسيته در نيروگاه زمين گرمايي و يا مصارف ديگر بهره برداري مي کنند .

دیدگاهتان را بنویسید