اسرار کهن، حقیقت انرژی درمانی – راستمرد

هنگام ضربه زدن، این نقطه کانونی شما خواهد بود. هنگام ضربه زدن روی نقاط صعودی، یک عبارت یادآوری کننده را بیان کنید تا تمرکزتان را بر روی مشکل حفظ کنید. در علم گوهر درمانی نیزدرمانگر یا ماساژور پس از دریافت این اطلاعات از مراجعه کننده نسبت به انتخاب گوهر، نوع چینش و منطقه ی چینش اقدام می کند. بنابراین برای اطلاعات بیشتر درباره هر چاکرا می توانید مقاله اختصاصی آنرا مطالعه نمایید . بنابراین تلاش کنید تا زیاد به خود فشار وارد نکنید. توصیه دوم، افرادی که برای درمان بیماری به این گروه ها متوسل می شوند حتما با آگاهی کامل وارد اینگونه محیط ها شوند. یکی از کارآزماییهای انجام شده در سال 2014 نشان داده است که روش درمان ریکی به کاهش درد و اضطراب کمک کرده است. روش های مختلفی برای شمارش این نقاط وجود دارد اما اکثر سیستم ها حدود 300 تا 400 نقطه را نشان میدهند. تنفس از شاخص های اصل حیات است و نقش بسزایی بر شرایط زیست شیمیایی و کارکرد ارگان ها و رو حیات ما دارد. به عبارتی درمانگران سعی دارند با شناخت كیفیات كالبد انرژیک انسان اعم از رنگ، درجه روشنایی، حفره ها و برجستگی ها و… برخی از مکملهای رژیمی نیز ضررهایی دارند.

نسبیت، ذره، موج، نور، قطعیت، آگاهی، ناظر، ارتعاش و انرژی نمونه هایی از این اصطلاحات اند که هر کدام تعریف فنی دقیقی دارند و می توان گفت با آنچه ما در گفتار عادی خود استفاده می کنیم صرفا دارای اشتراک لفظی هستند. هر بار که فرد نرمش کند،برقصد،راه برود یا فعالیتهای روزانه ی خود را انجام دهد این تحریک شدن نقاط طب سوزنی در حال انجام شدن است. هدف اصلی این است که هر بار فقط روی یک مشکل تمرکز کنید، اثباتشده انجام این کار موفقیت را افزایش میدهد. شما میتوانید از این انرژی در هر نقطه از این سیستم استفاده کنید. بعضی از اساتید سمبل قطع انرژی را در مرحله یک آموزش میدهند. از یک متخصص درمانی یا منبع موثق فرم مراجعه بگیرید. این فرآیند را دو یا سه بار تکرار کنید. اگر به عدد ۰ نرسیدهاید، این کار را تکرار کنید تا زمانی که به آن برسید. یک باور قدیمی و چند هزار ساله بیان میکند که در ساختار هرم یک نیروی کیهانی وجود دارد که سبب ایجاد اثرات شگفتآور در اجسام قرار گرفته در فضای درون آن میشود. افراد درمانجو در فاصله بین جلسات به جز نرمشی مختصر کار خاص دیگری نیاز نیست که انجام دهند و بعد از 3 ماه درمان فرد می تواند اثرات درمان را به وضوح مشاهده کند.

از زمانی که این نخ در بدن کاشته می شود به صوت مداوم این نقاط تحریک می شوند و اثرات طب سوزنی را فرد به همراه خود دارد یا ما می گوییم که فرد با یک تکه نخ طب سوزنی را به خانه می برد. مانند بسیاری از هنرهای شفابخشی که از دانش باستانی استفاده میکنند، ضربه درمانی نیز با بدبینی مواجه شده است. در این روش درمانجویی که قرار بود حدود 30 دقیقه در یک جلسه و هفته ای 3 جلسه برای درمان با طب سوزنی سنتی مراجعه کند الان با انجام یک بار کت گوت یا امبدینگ تا یک ماه فرد این تحریکات را به همراه دارد،هر جلسه امبدینگ معادل 10تا15 جلسه طب سوزنی سنتی می باشد. طب سوزنی یک روش درمانی است که احتمالا از چین باستان سرچشمه گرفته است. از rTMS ممکن است برای درمان اختلالات مختلفی مانند افسردگی استفاده شود. طب سوزنی یکی از قدیمی ترین درمان های شناخته شده بشر است. هزینه های طب سوزنی در موارد مختلف متفاوت است ، اما اینگونه نیست که برای درمان کمردرد بیشتر باشد و برای درمان دیگری کمتر باشد؛ در مورد قیمت دقیق طب سوزنی باید پزشک متخصص اظهار نظر نماید. بسیاری از پزشکان و روانشناسان بهرغم شواهد پزشکی و افرادی که خود از EFT استفاده کردهاند، آن را رد میکنند.

EFT میتواند برای بسیاری از جنبههای زندگی مفید باشد و به شما در هدایت زندگیتان به سمت بهترینها کمک کند. وقتی به کنه واقعیتهای بنیادی میرسید، انرژی درمانی تماما تغییراتی است که باید در سامانههای اعتقادی درونیتان ایجاد کنید تا دنیا پاسخی متفاوت به شما بدهد و واقعیتی متفاوت را تجربه کنید که جذبتان شدهاست. چنین درمانی از زمانی موثر واقع می­شود که التهاب را کاهش داده و انرژی حیات و یانگ را تقویت کند. بعد از انجام تمرین و حس کردن انرژی بین دستها حالت باید دستها رو با فاصله روی قسمت آسیب دیده خودتون قرار بدید . زیر چشم (UE): این نقطه روی استخوان زیر چشم حدود ۲.۵ سانتیمتر پایینتر از مردمک قرار دارد. زیر بغل (UA): این نقطه حدود ۱۰ سانتیمتر پایینتر از زیر بغل قرار دارد. در طب چینی با قرار دادن سوزن های بسیار ظریف در نقاط خاصی از بدن، باعث جریان پیدا کردن انرژی در بدن میشود و به بدن اجازه میدهد که خود را التیام بخشد.میانگین هزینه طب سوزنی در کلینیک های مختلف بر اساس موقعیت جغرافیایی و امکانات آن ها متفاوت است. ظاهرا qi در مسیرهای انرژی بدن که به آنها مریدین گفت میشود جریان دارد. انرژی بیمار، کهنه، سموم، مواد دفعی میکروب ها توسط شعاع های تندرستی و غالبا از خلال سوراخ هایی دفع می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید