انرژی درمانی – پرسمان

برای تنظیم سیستم معده و اشتها و اینکه هر کسی میتونه به خودش انرژی بده و مجرای انرژی الهی باشه . دست چپ روی معده . کف دست چپ را روی قلب میگذاریم و کف دست راست رو هم چسبیده به اون پایینش . بعد دست ها را به صورت چسبیده به هم مانند در مقابل جناغ سینه قرار میدیم . 10 بعد یک نفر از بالای ستون فقرات تا پایین با دست میکشد به سمت زمین. چاکرای تکیه گاه (چاکرای ریشه یا پایه ستون فقرات، مولادهارا (Base chakra – Muladhara – Root chakra) محل ورود پرانا یا انرژی حیاتی است. انرژی چی در بدن زندگی و حیاتی است که در بدن ما جریان دارد. در طول روز پرانا بیشتر از شب است و ساعت 3تا 4 بامداد ، میزان آن به حداقل می رسد . مدیر برق شهرستان قزوین تصریح کرد: سالانه بیش از ۱۴۱۰میلیون کیلو وات ساعت در شهرستان قزوین مصرف انرژی برق داریم که معادل یک سوم مصرف استان است که رقمی معادل ۵۰درصد انرژی در بخش های صنعت و کشاورزی و ۳۰درصد در بخش خدمات مولد مصرف می شود.

ولی با در نظر گرفتن دو بیلیون مردمی که دچار عدم دسترسی به انرژی برق جهت تامین نیازهای ضروری خود هستند، این مقدار از فروش بسیار کم می باشد. افکار درونی شما اغلب و شاید بهتر است بگوییم همیشه در بیرون منعکس میشوند زیرا تغییراتی که شما در زندگی خود ایجاد میکنید بر طبق همان تغییراتی که در ذهنتان روی داده است پیش میرود. طی این برنامه، بخشی در آژانس توسعه ملی ایجاد شد که در زمینه عرضه انرژی خورشیدی با قیمتی پایین به اهالی 14 روستای واقع در غرب چین، نصب سیستم های خورشیدی در مدارس آفریقای جنوبی و بکارگیری انرژی خورشیدی حاصل از آن برای راه اندازی کامپیوترها و اتصال آنها به اینترنت، فعالیت داشت. لذا از انواع این سیستم ها با عنوان انرژی درمانی یاد می شود. با اطلاع از این مطلب شما میتوانید به گنجایش بسیار عظیم چشم انسان پی ببرید. برای این کار میتوانید کمی فشار وارد کنید. راه درست آرام کردن ذهن، جنگیدن و نهیب زدن به آن نیست، بلکه باید یک اسباب بازی را در اختیار او قرار دهید تا خود را با آن مشغول سازد، درست همانند موقعی که شما عروسکی را به یک کودک بد خلق می دهید تا او را آرام کنید.

الیاف براق این سنگ جواهر باعث افزایش شادی و موفقیت شما می شود و به شما این امکان را می دهد تا بهتر با لحظه حال ارتباط برقرار کنید و از چیزهای ساده زندگی لذت ببرید. یادگیری اصول ماساژ ریکی نسبتاً ساده است. و اصل مهم در این قضیه به نظر من همون تمارین 21 روزه است .نه اون یک جلسه که جهت اجازه ریکی میری. این کار ماهیچههای گردن و گلو را تحریک میکند و با کشش فیزیکی سبب میشود رگ ها باز شده و خون تازه در این ناحیه جریان یابد. به همین دلیل، کتاب یوگا در عمل معمولا به مبتدیان ورزش یوگا بسیار توصیه میشود. بر فرض اینکه یک فرد هم خوب شد، اولاً باید اثبات شود فرد آزمایشها و شواهد گذشته بیماری را داشته و در اثر این عمل خوب شده است. و دست راست هم بهش میچسبونیم یا زیرش یا بالاش . دست چپ دست اصلی برای انتقال انرژی و دست راست مثل آنتن میمونه . افکار و احساسات شما، شخصیت اصلی شما را تشکیل داده است، پس اینکه چطور در دنیا اعمالتون رو بجا میاورید، چه مقدار از لحاظ فیزیکی و روانی و معنوی سلامت هستید، چقدر انرژی مثبت به کائنات میفرستید؟

آیا از تاثیر انرژی مثبت در بیماری مطلع هستید؟ همه افراد وقتی ابتدا از این راهکار مطلع میشوند، اظهار تعجب میکنند ولی وقتی میبینند واقعاً تأثیرگذار است، شگفت زده میشوند. قانون خاصی برای چگونگی جبران نوشته نشده است و این جبران میتواند از هر طریقی صورت پذیرد، از نعمت های خیلی بزرگ گرفته تا جواب دادن لبخند فردی با لبخند! یه هیچ تکنیک خاصی نیاز ندارد و برای همه قابل استفادهاست. برای استفاده از این کتاب نیاز به هیچ گونه پیش زمینه ای نیست و هر فرد مشتاق در زمانی کوتاه میتواند نتایج حاصله را تجربه کند. البته انرژی درمانی با مصرف هیچ دارویی مخالف نمیباشد و اینكه گاهاً شنیده میشود اگر دارویی و فلان دارو را استفاده كرده باشید انرژی درمانی تاثیری ندارد، صادق نمیباشد. درحقیقت انرژی درمانی بر روح و روان انسان تأثير غیرقابل انکاری می گذارد ولی در روند بهبود بیماری های جسمی نظیر سرطان هیچ تاثیری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید