سوء استفاده اخلاقی به نام انرژی درمانی !

این مواد به تمیزی بیشتر پوست کمک کرده، استحمام را دلپذیرتر کرده، پاککننده مواد آرایشی بوده و فواید پزشکی دارند که با توجه به خواص مواد معدنی طبیعی موجود در چشمههای آبگرم تولید میشوند. فرضیهی موجود این است که انسان به کالبد خود محدود نمیشود، بلکه اطراف بدن هر یک از ما حوزهای از انرژی وجود دارد که اختلالات عاطفی، درد یا فرآیند بیماری میتواند موجب ناهماهنگی و از بین رفتن یکپارچگی آن شود و در نتیجه سلامتی فرد دستخوش دگرگونی گردد. باید بیان کنیم که انرژی درمانی یک شیوه درمانی جدید است و به مطالعات بیشتری نیاز دارد تا بتوانیم با قطعیت بیشتری در مورد میزان اثرگذاری آن صحبت کنیم. عصبهایی که به کف پا میرسند، شامل هفتادهزار پایانه عصبی هستند و به همین دلیل است که گفته میشود کف پا یک تصویر آینهای از تمام قسمتهای بدن است. همه این ها سؤالاتی هستند که با بررسی لوکیشن مطب یک پزشک می توان به آنها پاسخ داد. باید گفت اگر کسی مایل است مسیر عرفان حقیقی را بپیماید، می بایست سراغ افرادی برود که خود آنها مسیر عرفان الهی را طی کرده باشد وکارهایش با موازین دینی وعقلی سازگار باشد واز شهرت وشهوت دوری کند. در پایان گفتنی است: درباره عرفان اسلامی و روش خودسازی و تقرب به خداوند اگر سوال داشتید مطرح کنید در خدمت شما هستیم.

برای مطالعه بیشتر، کتاب «آفتاب و سایه ها» نوشته دکتر محمد تقی فعالی و کتاب جریان شناسی انتقادی عرفان های نوظهور-حمید رضا مظاهری سیف و فصلنامه کتاب نقد ویژه معنویت گرایی نوپدید (شماره 45، زمستان 1386) پیشنهاد می شود. شما می توانید با رنگ های مناسب انرژی شفابخش را به خانه خود جذب کنید. وقتی شما نمی دانید بیماری تان مربوط به کدام قسمت بدنتان است و منشأ آن چیست، می توانید به پزشک متخصص داخلی مراجعه کنید تا تحت درمان قرار گیرید. اینکه مطب یک پزشک داخلی در کرج در کجا قرار گرفته باشد نکته ای حائز اهمیت است که ممکن است از دید بسیاری مغفول بماند. درباره شگردهای جذب مدعیان و مبلغان گروه های مدعی، باید گفت که اینها، بسته به موقعیت، امکانات و اهداف خود، هم از روش فردی ـ چهره به چهره ـ و هم از روشهای سازمانی ـ با تعیین سرگروهها و حلقههای رابط ـ به جذب پیرو و مرید مشغولند. از غذاهای سالم و سبزیجات استفاده کنید و خلاصه خود را همیشه سالم و تندرست و قوی نگه دارید تا پراناها بتوانند به صورت پاک و منظم وارد بدنتان شوند.

حکم قربانی کردن گوسفند در معابر عمومی استفاده از رنگدانه حشرات در خوراکیها جایز است؟ هیأت قضات با توجه به رد ادعای شاکیان از سوی متهم برای بررسی بیشتر پرونده در شعبه ٧٩ وارد شور شدند. صالحی درباره زمان آغاز درمان سرطانی گفته است که این بیمارستان با استفاده از جدیدترین روشها و تجهیزات پزشکی از سال آینده به درمان بیماران سرطانی خواهد پرداخت. به گفته صالحی این پروژه با مشارکت شرکت پیشتاز مداسترون انجام میشود که اولین نوع و تنها بیمارستان از این نوع را در اتریش ساخته است. روز گذشته مرحله آزمایش تجهیزات پزشکی نخستین مرکز یونی درمانی ایران با حضور دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اشتفان شلتس سفیر اتریش در تهران و استاندار البرز در کرج انجام شد، تا سال آینده آماده پذیرش بیمار شود. دکتر علی اکبر صالحی طی گفتگو با خبرنگاران حاضر در این بازدید درباره عملیات ساخت این بیمارستان گفته بود: «از ۴ سال گذشته مطالعه آن را شروع کردیم و از ۲ سال پیش شروع به ساخت و ساز آن کردیم و ۲۴ ساعته در حال کار هستیم. ارتباط با ارواح برای درمان بیماری ها از گذشته های دور در مكاتب و فرهنگ های مختلف و در میان سرخپوستان آمریكا، قبایل آفریقا، شمن ها، مردم تبت (…) متداول بوده است.

باید این نکته را در نظر بگیریم که پزشک انتخابی چه رزومه ای دارد و چند سال است که به طبابت مشغول است. همزمان ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت گفته که راه اندازی نخستین مرکز ملی یون درمانی کشور در البرز نقش موثری در درمان بیماران سرطانی دارد. فرادید| نخستین مرکز ملی یون درمانی غرب آسیا به زودی در ایران راه اندازی میشود. بااین حال تقریبا یک سال تا راه اندازی کامل این بیمارستان، یعنی تکمیل تجهیزات، به کار گیری نیروی انسانی متخصص، پذیرش و درمان بیماران سرطانی باقی مانده است. هر چند انسان مومن و متعبد نباید این اعمال را با قصد کسب انرژی به جا آورد؛ بلکه باید با نیت انجام اوامر الهی به انجام این دستورات اقدام کند. بنابراین سعی کنید دعا کردن را گروهی انجام دهید. در دوره خلق آینده شما می توانید آینده تان را در سه بخش سلامتی، پول وثروت، عشق و روابط بسازید و خلق کنید. در این بحث، نجات فردی اهمیتی ندارد و مبحث مهم؛ نجات جمعی است و برای این مهم می توان با آگاهی از حلقه ها از آن استفاده نمود. فرض میکنیم نجات جمعی هدف باشد چگونه میتوان با اگاهی از حلقه ها به این نجات دست یافت؟ اگر اگاهی از حلقه ها می تواند باعث نجات جمعی باشد چرا دین اسلام از این مهم غفلت نموده است- با توجه به اینکه ایشان خود را ملتزم به دستورات و فرامین دینی میداند-؟.

دیدگاهتان را بنویسید